• Nahodný obrazok

Memorial Stefana Risu

Likavski hasici srdecne pozyvaju hasicske druzstva DHZ na poharovu sutaz MEMORIAL STEFANA RISU, ktory sa uskuticni v sobotu 22.juna 2019 na ihrisku pri hasicskej zbrojnici.

Viac info v prilozenych propoziciach.

Stiahni prílohu (PROPOZÍCIE 2019.pdf)PROPOZÍCIE 2019.pdf[ ]580 Kb

Výsledky Zimného sústredenia mladých hasičov 2019

V sobotu 23. marca 2019 sa v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke konal už 17. ročník Zimného sústredenia mladých hasičov, ktorého sa zúčastnilo dokopy 13 hasičských družstiev z Oravy, Liptova, ale aj z južného Slovenska.

V kategórii chlapcov výhodu domáceho prostredia opäť zúžitkovali domáci hasiči z Likavky, ktorí s veľkým predstihom zvíťazili vo svojej kategórii pred druhými chlapcami z Hladovky a tretím družstvom chlapcov z Vasiľova.
V kategórii dievčat si najlepšie počínali dievčatá zo Základnej školy Semerovo pred DHZ Lipt.Lúžna a dievčatami z Čimhovej.

Kompletné výsledky zo súťaže si môžete pozrieť v prílohe.

Už teraz sa tešíme na jesenné kolo seriálu "Čo páli, to uhasíme - spoločne proti nude a pre hľadanie pozitívnych hodnôt v nás."

Stiahni prílohu (Výsledková listina.pdf)Výsledková listina.pdf[ ]232 Kb

Pozvánka na Zimné sústredenie mladých hasičov 2019

Srdečne pozývame súťažné družstvá mladých hasičov, ale aj širokú verejnosť, na XVII. ročník Zimného sústredenia mladých hasičov, ktoré sa uskutoční tradične v telocvični ZŠMŠ Likavka dňa 23.marca 2019.

Pre bližšie informácie viď propozície v prílohe.

Výsledky XI. ročníka Hasičského viacboja v Likavke

Sobota 6.10.2018 písala v Likavke už svoj jedenásty ročník Hasičského viacboja mladých hasičov. Po presunutí termínu z plánovaného 29. septembra (pre nepriaznivé počasie) sa tohtoročného branného preteku zúčastnilo pekných 19 družstiev prevažne z Oravy, Liptova, ale aj vzdialeného Semerova alebo poľskej družobnej obce Bystra.

Od samého rána krásne slnečné počasie a rozžiarené tváre detí nám dávali nádej, že sa podujatie podarí a deti si dobre zašportujú, zasúťažia a zabavia sa.
I keď po predchádzajúcich daždivejších dňoch bola trať stále blatistá a namáhavá, na výkonoch detí to neubralo, práve naopak, snažili sa snáď o to viac...
V konečnom zúčtovaní sa najlepšie darilo opäť domácim mladým hasičom z Likavky, ktorí si odniesli poháre, medaile a vecné ceny za prvé miesta v obidvoch kategóriách. Za nimi sa v kategórii chlapcov umiestnili hasiči z Lieseku (družstvo A) a chlapci z Rojkova. V kategórii dievčat na druhom mieste skončili žiačky zo ZŠ Semerovo a tretie miesto sa ušlo hasičkám z Hladovky (družstvo A).
Veľké ĎAKUJEM a slová povzbudenia chceme vysloviť aj vedúcim z DHZ Liptovská Osada, ktorí po mnohých rokoch dali dokopy detský tím a zúčastnili sa našej súťaže - nateraz mimo hodnotenia, ale predsa so sympatickými výsledkami. Držíme palce do ďalšej činnosti!

Konečné výsledky zo súťaže nájdete v prílohe.

Stiahni prílohu (Výsledná tabuľka 2018.pdf)Výsledná tabuľka ~.pdf[ ]249 Kb

<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Posledná akcia DHZ
Image Detail
Počasie
Na koľko percent sa vám páči naša stránka?

www.mirobrtko.com
Fotogaléria Mira Brtka, fotografa likavských hasičov