• Nahodný obrazok

Pozvánka na XI. ročník Hasičského viacboja 2018

Likavskí hasiči srdečne pozývajú kolektívy mladých hasičov, ale aj širokú verejnosť a priaznivcov hasičstva na XI. ročník Hasičského viacboja v Likavke, ktorý sa uskutoční 29. septembra 2018 v lokalite Hlivovo.

Pre viac informácií viď propozície v prílohe.

Tešíme sa na vašu účasť.

Stiahni prílohu (Propo_viacboj_2018.pdf)Propo_viacboj_2018.pdf[ ]382 Kb

Výsledky XV. ročníka Memoriálu Štefana Rišu

Posledná júnová sobota sa v Likavke opäť už po 15. krát niesla v hasičskom duchu. Po ročnej pauze likavskí hasiči zorganizovali opäť peknú akciu - Memoriál Štefana Rišu, v ktorom si tento rok zmeralo sily 7 mužských a 3 ženské družstvá v dvoch disciplínach hasičského útoku: v prvom pokuse sa každé družstvo muselo popasovať s čerpaním vody z miestneho potoka, s rozhadzovaním hadíc a s prekonaním prekážok. V druhom pokuse v takzvanom "hurá systéme" sa ukázala rýchlosť a zohratosť každého tímu.
Každý predvedený požiarny útok skončil riadne hodnotený, bez väčších zaváhaní... ale vyhrať mohol len jeden, a to presne ten, ktorého výsledný súčet časov z obidvoch disciplín bol najmenší.
Výhodu domáceho prostredia a znalosť trate i prekážok opäť dôkladne zúročili domáci hasiči z Likavky, keď v ženskej kategórii likavské hasičky pokorili obidve konkurenčné družstvá a v mužskej kategórii opäť likavskí "muži 1" obsadili prvú priečku, "juniori" skončili na peknom treťom mieste a "ULEJáci" na výbornom štvrtom mieste.

Ďakujeme všetkým zúčastneným hasičským družstvám za účasť na tohtoročnej súťaži.

Konečnú výsledkovú listinu nájdete v prílohe.

Stiahni prílohu (Výsledková listina.pdf)Výsledková listina.pdf[ ]194 Kb

Pozvánka na Memoriál Štefana Rišu

Likavskí hasiči srdečne pozývajú súťažné hasičské družstvá ale aj priaznivcov hasičského športu na pohárovú súťaž Memoriál Štefana Rišu, ktorá sa uskutoční v sobotu 30. júna 2018 na ihrisku pri hasičskej zbrojnici v Likavke.

Čakajú vás zaujímavé rozdielne dva pokusy hasičského útoku s použitím zásahovej techniky z vozidiel Iveco Daily (Magirus alebo Tohatsu).

Viac o súťaži v priložených propozíciách.

Tešíme sa na vašu účasť!

Stiahni prílohu (PROPOZÍCIE 2018.pdf)PROPOZÍCIE 2018.pdf[ ]481 Kb

Výsledky XVI. ročníka Zimného sústredenia 2018

Už po 16-ty krát sa stretli mladí hasiči v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke, aby si zmerali sily a zavŕšili zimnú prípravu na halovej súťaži požiarnych družstiev. Tento rok nás poctili svojou prvou návštevou aj dve nové družstvá z Čimhovej a Svrčinovca, za čo im pekne ďakujeme a veríme, že sa im súťaž páčila a prídu aj nabudúce.
Krásne slnečné počasie nám prialo, slniečko dotváralo príjemnú atmosféru a deťom sa preto súťažilo výborne a s radosťou. Zo 14 súťažných družstiev sa najlepšie darilo týmto:
- v kategórii dievčat bojovali o najlepšie umiestnenie len tri družstvá... z nich najlepšie výkony podali dievčatá z Vasiľova, na druhej priečke sa umiestnili dievčatá z Hliníka nad Váhom a tretie miesto nakoniec obsadili žiačky ZŠ Semerovo, ktoré žiaľ v jednej disciplíne mali neplatný pokus.
- v kategórii chlapcov v konkurencii 10 súťažných družstiev najlepšie obstáli domáci mladí hasiči z Likavky pred kolegami z Vasiľova a Hladovky A.
- nesúťažne sa predviedli aj domáci najmenší hasiči, ktorí doplnení o malých hasičov z ostatných zborov predviedli tiež krásny výkon a svojou rýchlosťou predbehli dokonca aj viaceré súťažné družstvá.

Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie na jesennej časti projektu "Čo páli to uhasíme - spoločne proti nude a pre hľadanie pozitívnych hodnôt v nás." - hasičského viacboja v septembri v prírode.

Kompletnú výsledkovú listinu nájdete v prílohe.

Stiahni prílohu (Výsledková listina.pdf)Výsledková listina.pdf[ ]233 Kb

<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Posledná akcia DHZ
Image Detail
Počasie
Na koľko percent sa vám páči naša stránka?

www.mirobrtko.com
Fotogaléria Mira Brtka, fotografa likavských hasičov