• Nahodný obrazok

Pozvánka na hasičský viacboj 2019

Srdečne pozývame tímy mladých hasičov na XII. ročník Hasičského viacboja v Likavke v sobotu 28.septembra 2019.

Propozície k súťaži nájdete v prílohe.

Tešíme sa na vás.

Stiahni prílohu (Propo_viacboj_2019.pdf)Propo_viacboj_2019.pdf[ ]483 Kb

Memorial Stefana Risu

Likavski hasici srdecne pozyvaju hasicske druzstva DHZ na poharovu sutaz MEMORIAL STEFANA RISU, ktory sa uskuticni v sobotu 22.juna 2019 na ihrisku pri hasicskej zbrojnici.

Viac info v prilozenych propoziciach.

Stiahni prílohu (PROPOZÍCIE 2019.pdf)PROPOZÍCIE 2019.pdf[ ]580 Kb

Výsledky Zimného sústredenia mladých hasičov 2019

V sobotu 23. marca 2019 sa v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke konal už 17. ročník Zimného sústredenia mladých hasičov, ktorého sa zúčastnilo dokopy 13 hasičských družstiev z Oravy, Liptova, ale aj z južného Slovenska.

V kategórii chlapcov výhodu domáceho prostredia opäť zúžitkovali domáci hasiči z Likavky, ktorí s veľkým predstihom zvíťazili vo svojej kategórii pred druhými chlapcami z Hladovky a tretím družstvom chlapcov z Vasiľova.
V kategórii dievčat si najlepšie počínali dievčatá zo Základnej školy Semerovo pred DHZ Lipt.Lúžna a dievčatami z Čimhovej.

Kompletné výsledky zo súťaže si môžete pozrieť v prílohe.

Už teraz sa tešíme na jesenné kolo seriálu "Čo páli, to uhasíme - spoločne proti nude a pre hľadanie pozitívnych hodnôt v nás."

Stiahni prílohu (Výsledková listina.pdf)Výsledková listina.pdf[ ]232 Kb

Pozvánka na Zimné sústredenie mladých hasičov 2019

Srdečne pozývame súťažné družstvá mladých hasičov, ale aj širokú verejnosť, na XVII. ročník Zimného sústredenia mladých hasičov, ktoré sa uskutoční tradične v telocvični ZŠMŠ Likavka dňa 23.marca 2019.

Pre bližšie informácie viď propozície v prílohe.

<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Posledná akcia DHZ
Image Detail
Počasie
Na koľko percent sa vám páči naša stránka?

www.mirobrtko.com
Fotogaléria Mira Brtka, fotografa likavských hasičov