• Nahodný obrazok

Výsledky XVI. ročníka Zimného sústredenia 2018

Už po 16-ty krát sa stretli mladí hasiči v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke, aby si zmerali sily a zavŕšili zimnú prípravu na halovej súťaži požiarnych družstiev. Tento rok nás poctili svojou prvou návštevou aj dve nové družstvá z Čimhovej a Svrčinovca, za čo im pekne ďakujeme a veríme, že sa im súťaž páčila a prídu aj nabudúce.
Krásne slnečné počasie nám prialo, slniečko dotváralo príjemnú atmosféru a deťom sa preto súťažilo výborne a s radosťou. Zo 14 súťažných družstiev sa najlepšie darilo týmto:
- v kategórii dievčat bojovali o najlepšie umiestnenie len tri družstvá... z nich najlepšie výkony podali dievčatá z Vasiľova, na druhej priečke sa umiestnili dievčatá z Hliníka nad Váhom a tretie miesto nakoniec obsadili žiačky ZŠ Semerovo, ktoré žiaľ v jednej disciplíne mali neplatný pokus.
- v kategórii chlapcov v konkurencii 10 súťažných družstiev najlepšie obstáli domáci mladí hasiči z Likavky pred kolegami z Vasiľova a Hladovky A.
- nesúťažne sa predviedli aj domáci najmenší hasiči, ktorí doplnení o malých hasičov z ostatných zborov predviedli tiež krásny výkon a svojou rýchlosťou predbehli dokonca aj viaceré súťažné družstvá.

Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie na jesennej časti projektu "Čo páli to uhasíme - spoločne proti nude a pre hľadanie pozitívnych hodnôt v nás." - hasičského viacboja v septembri v prírode.

Kompletnú výsledkovú listinu nájdete v prílohe.

Stiahni prílohu (Výsledková listina.pdf)Výsledková listina.pdf[ ]233 Kb

Pozvánka na XVI. Zimné sústredenie mladých hasičov

Likavskí hasiči vás už po 16-ty krát pozývajú na Zimné sústredenie mladých hasičov, ktoré sa uskutoční v sobotu 7. apríla 2018 v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke.
Už teraz sa tešíme na vašu účasť.

Výsledky X. ročníka Hasičského viacboja v Likavke

Krásna slnečná sobota 30. septembra 2017 patrila už po desiaty krát súťaženiachtivým mladým hasičom, ktorí sa stretli na lesnej čistinke Hlivovo na vrchu Čebrať v Likavke.
9 súťažných disciplín počas ťažkého, približne 3-kilometrového behu v prírodnom prostredí absolvovalo 18 päťčlenných družstiev prevažne z Oravy, Liptova, ale aj vzdialeného Semerova a zahraničného poľského hasičského zboru OSP Bystra.

Rozmočený a blatistý terén nakoniec narobil najmenšie problémy kategórii dievčat domácemu družstvu z Likavky, ktoré skončilo na prvom mieste pred súpermi z Vasiľova a Babína. V kategórii chlapcov sa najlepšie darilo družstvu z Vasiľova, na druhom mieste sa umiestnili chlapci z Hladovky a tretie miesto patrilo domácemu družstvu chlapcov z Likavky.

Zaujímavé disciplíny, šport, krásne prírodné prostredie ale najmä už niekoľkoročné kamarátstva boli opäť zárukou príjemne strávenej hasičskej soboty.

V prílohe nájdete výsledkovú listinu zo súťaže.

Stiahni prílohu (Výsledná tabuľka 2017.pdf)Výsledná tabuľka ~.pdf[ ]1139 Kb

Pozvánka na jubilejný X.ročník Hasičského viacboja 2017

Srdečne pozývame súťažné družstvá mladých hasičov ale aj širokú verejnosť a fanúšikov hasičstva na už X. ročník Hasičského viacboja dňa 30.septembra 2017 v krásnom prírodnom prostredí okolia Likavky.

Čakajú vás pravidelné a obľúbené športové disciplíny a veľa zábavy.
Propozície k súťaži nájdete v prílohe.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

„Projekt bol finančne podporený Radou vlády Slovenskej republiky pre prevenciu
kriminality“.
Stiahni prílohu (Propo_viacboj_2017.pdf)Propo_viacboj_2017.pdf[ ]578 Kb

<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Posledná akcia DHZ
Image Detail
Počasie
Na koľko percent sa vám páči naša stránka?

www.mirobrtko.com
Fotogaléria Mira Brtka, fotografa likavských hasičov